Aromaterapi

Kökeni çok eskilere dayanan ve bir tür koruyucu hekimlik sistemi olan bu yöntemle, bitkilerin kök, yaprak veya çiçeğini damıtarak elde ettiğimiz yağlarımızı, vücut bakımı ve güzelliği, temizlik, ruhsal ve fiziksel sağlınız için önleyici ve tedavi edici amaçlarla kullanabilirsiniz.

Günümüzde bilinçsizce kullanılan sentetik ürünlere karşı kadim Arometerapi bilimini çok önemsiyoruz. Adalıdefne ailesi olarak kendi bahçelerimizde tamamen doğal ürettiğimiz ve bitkilerin ruhu olduğuna inandığımız, uçucu yağlarımızı ve hidrosollerimizi, bedensel, zihinsel ve ruhsal bütünlüğünüze katkılarından dolayı hayatınıza katmanızı öneriyoruz.

Aromaterapötik uçucu yağlar, eviniz veya işyerinizde, buhurdanlık ya da difüzörde kullanabilir, enerji veren özelliğinin yanı sıra, günümüzün en önemli hastalıklarına karşı, çok güçlü antiviral ve antibakteriyel etkileriyle korunabilirsiniz. Banyonuzda, saç ve cilt bakımınızda, ev ve çevre temizliğinde ve terapötik güçlerinden faydalanabilir, kendi yapacağınız farklı karışımlarla doğanın gücünü yanınızda hissedip Adalıdefne aromaterapi ürünleriyle, ritüeller oluşturabilirsiniz.