Oleum Eternum

Oleum Eternum’un  Farkı Nedir?

Temiz İçerik: Oleum Eternum serisi ürünleri için başta uluslararası ödüllü soğuk sıkım zeytinyağımızı, diğer değerli soğuk sıkım sabit yağları, Kaz Dağlarının ve Madra Dağının şifalı bitkilerinden elde ettiğimiz uçucu yağları, bitki sularını ve killeri kullanıyoruz. Bütün bu bileşenleri doğadan elde ediyoruz. Kimyasal veya sentetik hiçbir hammadde kullanmıyoruz.

Yöntem: Bu içerikleri her cildin kendine has ihtiyacına göre belirleyerek o cilde özgü bileşimler oluştururuz ve doğru cilt bakım rutinini belirleriz. Müşteri destek sistemimiz tüm cilt bakım sorularınızı cevaplamak üzere hizmetinizde.

Yüzyıllardan süzülüp gelen kadim güzellik sırlarını güncel teknoloji ve bilimle harmanlıyoruz. Kozmetik alanında deneyimli kimyagerimiz ve tıbbi aromatik bitkiler uzmanımız sürekli konsültasyon halinde ve disiplinler arası çalışmalarını sürdürerek ürünlerimizi tasarlıyorlar. İhtiyacımız olan her şeyin doğada var olduğuna inanıyoruz.

Ürünlerimiz %100 vegan ve yenilebilecek kadar doğaldır. Herhangi bir kimyasal veya koruyucu içermez. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir ve tüm testlerimizin sonuçlarını sitemizde mevcuttur.